close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
مقالات
nurseiran.ir

یرقان

پست شماره 218
12:36 , چهارشنبه 06 آبان 1394

یرقان یکی از مشکلات رایج در بیماری های کبد می باشد ، برای آشنایی بیشتر با این بیماری با ما همراه باشید.

 

توجه : تمام حقوق مطالب برای پرستارایران محفوظ می باشد.

معرفی بیماری ابولا + کلیپ

پست شماره 126
10:23 , جمعه 02 آبان 1393

به درخواست کاربران ،معرفی بیماری ابولا + کلیپ دراین مورد روی سایت قرار داده شد .

میتوانید درادامه مطلب از این مطالب بازدید نمایید.

 

توجه : تمام حقوق مطالب برای پرستارایران محفوظ می باشد.

اغاز ثبت نام عمره دانشجويي

پست شماره 122
14:59 , یکشنبه 27 مهر 1393

ايسنا:  حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی با اشاره به مهلت ثبت‌نام عمره دانشجویی از فردا تا 15 آبان ماه از طریق سایت لبیک به نشانیhttp://www.labbayk.com، گفت: ثبت‌نام در سه گروه اساتید، دانشجویان پسر مجرد و متاهلین انجام می‌شود و قرعه‌کشی در روزهای 19 و 20 آبان ماه به صورت اینترنتی انجام و زائرین اصلی و ذخیره اعلام خواهد شد

ورود به سامانه

توجه : تمام حقوق مطالب برای پرستارایران محفوظ می باشد.

خواندن برگه آزمایش

پست شماره 66
11:45 , دوشنبه 29 ارديبهشت 1393

برای اغلب مردم و همچنین بسیاری از پزشکان، کلمه «آزمایش‌» یادآور آزمایش کامل خون، یعنی همان آزمایش معروفی است که تعداد سلول‌های اصلی خون طی آن اندازه‌گیری می‌شود. آزمایش خون یا CBC که مخفف جمله انگلیسی «شمارش کامل خون» است، یکی از ابتدایی‌ترین و در عین حال اصلی‌ترین آزمایشاتی است که می‌تواند زمینه تشخیص بسیاری از بیماری‌ها و از آن مهم‌تر، بیانگر شرایط کلی و حیاتی بدن باشد. برای آشنایی بیشتر با اجزای این آزمایش و فهمیدن اینکه معنی آن چند حرف انگلیسی با اعدادی که روبه‌رویشان نوشته می‌شود چیست، می‌توانید مطالب زیر را بخوانید...توجه : تمام حقوق مطالب برای پرستارایران محفوظ می باشد.

اینداکشن یا تحریک زایمان یکی از شایعترین مداخلات ....

 

بقیه مقاله  درادامه مطلب...

توجه : تمام حقوق مطالب برای پرستارایران محفوظ می باشد.

شایعترین خطای دارویی پرستاران

پست شماره 53
22:22 , دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

 

به گزارشferdowsnursesبه نقل از ایسنا، سودابه جولایی، عضو هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی و مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری که پژوهشی را در مورد خطاهای دارویی پرستاران انجام داده، گفت: خطاهای بالینی از چالش‌های تهدیدکننده نظام سلامت در تمامی کشورها است که خطاهای دارویی از شایع‌ترین آنها محسوب می‌شود، این در حالی است که دادن چند داروی خوراکی با هم شایع‌ترین خطای دارویی انجام شده در بین پرستاران کشور است. بر این اساس خطاهای دارویی پرستاران می‌تواند تاثیرات منفی بسیاری بر بیماران، پرستاران و سازمان نظام پزشکی گذاشته و منجر به کاهش کیفیت مراقبت شود. این خطاها پیامدهای ناگواری همچون افزایش مرگ و میر بیماران، افزایش طول مدت بستری و هزینه‌های درمانی را در بردارد.

 

توجه : تمام حقوق مطالب برای پرستارایران محفوظ می باشد.